Městská knihovna Mohelnice 

S. K. Neumanna 1  |  tel.: 583 431 166  |  knihovna@knihovna-mohelnice.cz
Ukázat na mapě Mohelnice

Objednávky knih : knihovna.mohelnice@centrum.cz

MOHELNICKÁ ČTENÁŘSKÁ ŠIFRA

 

 

NOVÝ ON-LINE KATALOG PORTARO

 Modernizace nabízených služeb

V pondělí 15. srpna 2016 se provoz knihovny rozjel v novém programovém nastavení. Díky schváleným grantovým žádostem nám byla poskytnuta dotace z Ministerstva kultury na nové programové vybavení a  implementaci nového webového katalogu.

Knihovnický program Verbis nabízí veškeré knihovnické agendy a tedy vyšší komfort poskytovaných služeb. Systém má bezpečně uložena data a možnost vzdálené správy a podpory. Má přehledné grafické rozhraní, jednoduchou a příjemnou obsluhu a podporu všech knihovnických standardů.

Rozšířením o webový katalog Portaro, který podporuje veškeré moderní trendy a technologie, mají uživatelé možnost využívat rychlé, jednoduché a komplexní služby. Portaro mimo jiné umožní čtenářům i  fulltextové vyhledávání. V příjemném uživatelském prostředí také získáte přehled o všech nabízených nových knižních titulech v našem fondu. 

Přechod na nový systém se neobešel bez krátkodobé dostupnosti dat, služby ale neomezil. Věříme, že  nové Portaro přinese vyšší spokojenost s nabízenými službami jak čtenářů, tak i uživatelů.

 

 Vítejte v novém on-line katalogu.                                                                                            Hana Haltmarová

 


Publikováno: 19. 8. 2016  |  Sdílejte článek: Linkuj.cz

 

Jste zde: Městská knihovna Mohelnice  >  Aktuality  >  NOVÝ ON-LINE KATALOG PORTARO

 

Otvírací doba:

Pondělí  9 - 18
Úterý 13 - 18
Středa 9 - 18
Čtvrtek Zavřeno
Pátek 9 - 18
Sobota 9 - 12
Neděle  Zavřeno

 

 

 

 

 

TOPlist


Dnešní svátek:

 

© Městská knihovna Mohelnice  |  tvorba webových stránek Užitečnýweb.cz

Přihlásit se